Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Zapoznaj się z ofertą dostawcy przekładni planetarnych na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych DC, a także motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się rewelacyjną solidnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, frezarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, znacznej wilgotności (nawet do 90%), a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company oraz Positec.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]