Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Nie poszukuj już więcej! Tu zamówisz skrzynkę telekomunikacyjną

Skrzynki telekomunikacyjne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle funkcjonalne. U producentów dostaniemy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – ze wzmocnionego metalu

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z solidnego surowca i być wyposażona w stosowne szczeliny, które spełniają funkcję wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. U dystrybutorów znajdziemy kilka najważniejszych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich oraz ekstremalne warunki. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – na przykład skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – routery, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalistyczne zasuwy

Priorytetowym składnikiem jest też ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do środka szafki. Specjalne zasuwy świetnie spełniają swoją funkcję. To istotne również w mieszkaniu, w którym znajdują się małe dzieci. Pamiętajmy także o uporządkowaniu kabli – do tego celu montuje się dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – posiadają one różne rozmiary, co sprawia, że bez problemu dostosujemy je do naszych potrzeb.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]