Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem

Chcesz kupić biżuterię z koralem? Zobacz tu

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi mocami. Co więcej, kamień korala relaksuje osoby nerwowe i wzburzone. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie nadaje się do casualowych kreacji, jak i również na specjalne okazje. Kamień korala spotykany jest odcieniach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Czy biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zaleca się noszenie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim połączone są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie .

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]