Kolczyki srebrne

Kolczyki srebrne

Dowiedz się, gdzie zamówić srebrne kolczyki, wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki

Kolczyki są najbardziej popularnym, jak również najchętniej noszonym (nie tylko przez kobiety) dodatkiem. Swą popularność zawdzięczają pewnie dużej różnorodności wzornictwa, materiałów i sposobów noszenia. Kolczyki były noszone od zawsze i trudno sobie dzisiaj bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najpopularniejsze są z pewnością kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Z jakiego srebra robi się kolczyki

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro o próbie 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo eleganckie jest także srebro rodowane pokryte cieniutką warstewką tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii blask białego złota i dodatkowo chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest także srebro szczotkowane o matowej powierzchni i srebro oksydowane w grafitowym kolorze.

Rodzaje zapięć

Wybór zapiecia pozostawia się indywidualnym upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są dwa rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych odmianach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Mnogość rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]