Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o biżuteria srebrna sklep internetowy, znajdziesz na www.bizutik.pl

Jest z nami od stuleci i pomimo dostępności różnych nowatorskich projektów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swego rodzaju ozdobą ciała i umożliwia wyrażenie swojego charakteru. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają panie i panowie, dzieci i dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dekad?

Zalety srebrnej biżuterii

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, iż jej używanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro posłuży wiele lat, jednak należy prawidłowo je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona porysować albo uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w pudełku z delikatną tkaniną – unikniemy tak uszkodzeń.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]