Srebrne kolczyki idealne na prezent

Srebrne kolczyki idealne na prezent

Jeśli chcesz kupić srebrne kolczyki, powinieneś odwiedzić ten adres

Jednymi z najchętniej kupowanych przez kobiety dodatków są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak popularne oraz w jakich sklepach można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najpopularniejsze są lekkie wkręty, które pasują na każdą okazję, są skromne, jak również wytworne. Równie popularne są długie kolczyki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Są wysadzane kosztownymi kryształkami albo zupełnie proste. Elementy wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc wybierając je sprawdźmy numer próby oraz technologię ich produkcji.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się perfekcyjnie, musimy umiejętnie je pielęgnować i na bieżąco usuwać śniedź. Powinno się wycierać je często suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne środki pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki przechowywać w szczelnych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych sposobów polerowania, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki mocno naruszają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które oferują ekspresowe doręczenie i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.