Wiszące kolczyki – do jakich kreacji je zakładać?

Wiszące kolczyki – do jakich kreacji je zakładać?

Dowiedz się, gdzie kupić kolczyki wiszące, wejdź na www.bizutik.pl

Jeden z najpopularniejszych typów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – od jakiegoś czasu cieszą się też rosnącym popytem pośród panów, szczególnie tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie można aczkolwiek zaprzeczać, że kategoryczna większość wzorów produkowana jest z myślą o kobietach. Niesłychanie dobrze wyglądają w szczególności wiszące kolczyki. Bardziej rzucają się w oczy i w rezultacie w zdecydowanie mają wpływ na to, jak inni odbierają naszą kreację. To z tego powodu cieszą się dużą popularnością pośród kobiet w szeroki spektrum wieku i noszących się w wielorakich stylach. Ogromna różnorodność kolczyków wiszących umożliwia dopasowanie ich właściwie do każdej garderoby. Jak więc dobrać kolczyki wiszące najlepsze do danej okazji? Na co winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – weź pod uwagę ich design oraz długość

Długość kolczyków oraz ich design to przymioty głównie rzutują na to, jak wizualnie jest postrzegana twarz, wobec tego trzeba wziąć je pod uwagę wybierając wiszące kolczyki. Długie wiszące kolczyki (w sklepach dostaniemy wzory o długości nawet kilku cm) wydłużają twarz, z kolei te krótsze sprawiają, iż wydaje się ona bardziej okrągła. Design kolczyków posiada tu też ogromne znacznie. Podłużne powodują wysmuklenie owalu, natomiast te bardziej koliste – wręcz przeciwnie. W sklepach kupimy także kolczyki bardziej neutralne, które nie wpływają za bardzo na odbiór kształtu naszej twarzy – tutaj naturalnie winniśmy napomknąć na przykład o kolczykach łezkach.

Wiszące kolczyki – do jakich kreacji je założyć?

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dostosowanych do danej sukienki trzeba pamiętać, że są one nadzwyczaj wyraźnym elementem. W sąsiedztwie innej wyrazistej biżuterii mogą więc sprawiać wrażenie egzageracji. Stąd najlepiej stronić od noszenia ich do pokaźnych bransolet, zegarków bądź naszyjników. Kolczyki wiszące będą natomiast prezentowały się doskonale, jeśli w stroju zostaną najmocniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, iż należycie dobierzemy je do butów, stylizacji włosów i sukienki.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]