Wyjątkowe kolczyki z perłami

Wyjątkowe kolczyki z perłami

Jeśli chcesz zamówić kolczyki z perłami, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki-z-perlami

Perły są symbolem klasy i smaku. Biżuteria z perłą obowiązkowo musi znaleźć się w szkatułce każdej kobiety. Jeżeli kolia pereł to w Twojej opinii zbyt mocno rzucająca się w oczy biżuteria, zdecyduj się na kolczyki z tą oryginalną ozdobą. Kolczyki z perłami w niektórych rodzinach to nie tylko zwykła ozdoba – są przekazywane kolejnym pokoleniom i tworzą rodzinną historię.

Kolczyki z perłami – na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie kolczyków z perłami powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Pierwszą z nich jest połysk. Wyróżniamy bardzo wysoki, średni i bardzo słaby połysk. Znaczenie ma również barwa oraz wielkość pereł. Oprócz białych, można znaleźć również brązowo-kasztanowe czy różowe. Następne kryterium jakości pereł w kolczykach to ich czystość, czyli obecność wyraźnych rys.

Kolczyki z perłami – nie tylko na wielkie okazje

O tym, że kolczyki z perłą to element świetnie pasujący do niemal każdej eleganckiej stylizacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy przełamują jednak tradycję wkładania pereł wyłącznie wielkich przyjęć i uroczystości. Coraz częściej nosi się je ze spodniami dżinsowymi i skórzaną kurtką.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]