Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Z pełnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć niemal wszystko, nadal wiele artykułów powinno się kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady specjalisty

Kupno srebrnego łańcuszka, pierścionka bądź broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Toteż, aby być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy chcemy nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli natomiast znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny bądź zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do właściwego rozmiaru ewentualnie zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować stosowny kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji komunii, ślubu czy urodzin.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią dodatkowe usługi. Renowacja uszkodzonej biżuterii jest jedną z nich. Jeśli zerwał się nam łańcuszek bądź odpadł kryształek z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Poprawi także obwód sygnetu, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na wisiorek bądź sygnet, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu mamy zniszczoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]