Architekt – Bartłomiej Sitarski

Architekt – Bartłomiej Sitarski

Znajdź architektów Kraków na miarę Twoich potrzeb na http://barteksitarski.pl

Od wyborów podjętych na pierwszym etapie wznoszenia domu zależy to, czy spełni wszystkie oczekiwania. Dlatego musimy dobrze przemyśleć wszystkie aspekty i, jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję uzgodnić ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić każdy z pokojów i pomoże dostosować dom do naszych oczekiwań. Dlaczego poza tym opłaca się skorzystać z pomocy sprawdzonego architekta?

Z architektem łatwiej wybierzesz technologie

Potencjalni właściciele własnego lokum mają niekiedy problemy ze znalezieniem technologii, w których budynek zostanie będzie wzniesiony. A ten wybór jest niezwykle ważny, bo mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Z uwagi na to, warto jak najszybciej skonsultować to z architektem, by zyskać pewność, że w przyszłości będzie nam się dobrze żyło.

Architekt zaprojektuje nasz dom

Dom w starym stylu czy może któraś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Takich wątpliwości wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z podobnymi problemami doradzi właśnie architekt. Jest w stanie zarekomendować któryś z opracowanych już projektów lub zrobić go według naszych uwag.

O czym pamiętać przed spotkaniem z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze przemyślmy nasze potrzeby. Należy również wtedy wiedzieć, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie rozwiązanie – i przygotować najważniejsze papiery posesji.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]