Nowoczesne pokrycia dachowe to dobry wybór dla inwestora – kto je produkuje?

Nowoczesne pokrycia dachowe to dobry wybór dla inwestora – kto je produkuje?

Dowiedz się, gdzie kupić nowoczesne pokrycia dachowe.

Montowane przez dziesięciolecia popularne dachówki ceramiczne i betonowe znowu ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Liczne atuty tych drugich przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale także dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z wielu powodów. Przede wszystkim są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachu, a przy tym też ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i szybsza niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne rozłożenie zajmuje zazwyczaj znacznie więcej godzin. Kolejną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do właściwie każdej, również dość wymyślnej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez przeszkód wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy znakomicie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starszych budynków, zwłaszcza, iż mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się także większą szczelnością. Oprócz tego łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić blachodachówki dobrej klasy?

Aby kupić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od 30 lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór blachodachówek, blach trapezowych i paneli dachowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, zlokalizowanych na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na rdzewienie, powstawanie porysowań, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym prócz własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (przykładowo okna dachowe czy obróbki blacharskie) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych marek.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08