Producent okien drewnianych a renowacja zabytków

producent okien drewnianych

Naturalne okna drewniane są niebywale szykowne i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdą budowlą – od zabytkowych domów po minimalistyczne wnętrza. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i dlaczego są one tak popularne w Polsce?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna krajowego

W dzisiejszych czasach okna drewniane są projektowane przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu charakteryzują się najniższym wskaźnikiem strat ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je impregnują, a utrzymanie czystości jest banalnie proste. Okna drewniane prezentują się bardzo efektownie, mają opływowe kształty, najlepszej jakości klamki. Mogą być wykonane zarówno z drewna rodzimego – na przykład modrzewia, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Okna drewniane są chętnie kupowane w naszym kraju, ponieważ łączą naturalne tworzywa z nowoczesnymi metodami.

Producent okien drewnianych – drewno jako element nietoksyczny

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz funkcjonalność. Naturalne drewno można poddawać zabiegom konserwacyjnym, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Należy podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia także wytrzymałe schody, pasujące do starodawnych budowli lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako element organiczny jest absolutnie bezpieczne dla środowiska, sprawdza się przy remontowaniu zabytków. Budując dom warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, solidne i estetyczne surowce drewniane.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]