Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Oferta wynajmu szalunków Kraków w najlepszej cenie. Przekonaj się co dla Was stworzyliśmy.

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są ze sklejki, lecz spotyka się także konstrukcje zrobione z metalu, a czasem nawet plastiku. Pozostałymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak z uwagi na wysokie koszty nie wszystkie ekipy remontowe mają własne szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mają szansę wszak zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę często spotykana usługa.

Kiedy postawić na wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej firmy, dobrze sprawdzić zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku okaże się bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o komforcie, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować duże koszty.

Jaka firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu zyskamy pewność, iż szalunki będą solidne i funkcjonalne. Naprawdę istotna będzie również dbałość o kontrahenta – w przypadku, kiedy zbliża się czas startu robót nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze natomiast wejść do sieci, by sprawdzić, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa piszą dotychczasowi kontrahenci.

ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]