Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Szukasz szczegółowych informacji o kursie digital paintingu? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową poradą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]