Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Na http://tinyurl.com/y6eknyfq znajdziesz jedyną w swoim rodzaju ofertę kursu rysunku Kraków

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika lub malarstwo. Z kursów tego typu korzystają również osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]