Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Kurs Blender 3D - tutaj sprawdzisz aktualną ofertę.

Świat grafiki bez ustanku się przekształca i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe techniki na rzecz wykonywania swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają artystom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie znacznymi wydatkami – można bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który przy tym jest całkowicie bezpłatny.

Kursy Blender 3D najlepiej w małych grupach

Korzystanie z każdego oprogramowania można przyswoić sobie na własną rękę, lecz proces ten trwa wtedy dłużej i często bywa niezmiernie frustrujący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza tym, którzy niedawno odkryli program Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które wymagają dopracowania i podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, by odbywał się on w jak najmniejszych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D pasjonatów 3D a także artystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i poważaną szczególnie w branży filmowej, gier komputerowych i projektowej. Znajomość oprogramowania Blender 3D daje zatem dużo perspektyw zawodowych. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu amatorzy i artyści pragnący rozwijać swoje obecne umiejętności bądź spróbować nowych form ekspresji.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]