Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

producent oświetlenia samochodowego Kraków

Nadzwyczaj ważnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł czy zlekceważenie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować groźną sytuację na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Używanie wysokiej klasy świateł jest kluczowe w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień ręczy za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z dostawców niezawodnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Oferta krakowskiego producenta samochodowego

W zasadzie w ofercie OE Industry znaleźć można każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, spółka dostarcza także LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego maszty oświetleniowe, naświetlacze oraz najaśnice, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, rolniczych czy off-road. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez nieliczne służby światła niebieskie oraz białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które znacznie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w trasie. A to jedynie część produktów spółki OE Industry.

OE Industry – światowy lider oświetlenia dla automotive i mobility

Partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy urzeczywistnić zamysł zamawiającego, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, poprzez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację lampy. Co ważne, spółka udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek wnikliwych analiz potrzeb swoich odbiorców, silnego naciskowi na kompleksowe testowanie opracowywanych produktów, jak również budowania wykwalifikowanej kadry fachowców, spółka OE Industry stała się liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]