„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Skieruj się na portal.abczdrowie.pl, aby znaleźć szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli potrzebujemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych potrzeb, konieczne jest dokupienie modułu: Nogi, Kolana, Szyja, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]