Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Fala uderzeniowa cena. Uzyskaj więcej wiadomości

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest szeroko wykorzystywana w ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, dzięki czemu terapia przynosi nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle kręgosłupa, zapalenie ścięgien, kolano skoczka czy tzw. łokieć tenisisty. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na przeprowadzenie terapii u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]