Bezbolesne wybielanie zębów

Bezbolesne wybielanie zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to marzenie każdego. Niestety wiele negatywnych składników niszczy nasze szkliwo i sprawia, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne zapewniają dobre efekty. Jak przywrócić piękny uśmiech? Jakie metody wybielania są najlepsze?

Wybielanie zębów – odzyskaj nieskazitelny uśmiech

Mycie uzębienia po wszystkich spożywanych produktach pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Cukry i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe sposoby pielęgnacyjne (żele, nakładki, paski), dają krótkotrwałe rezultaty. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom naturalny odcień. Jakie zabiegi są w tym momencie najbardziej popularne? Lekarze szczególnie rekomendują wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje zauważalne efekty już po kilku zabiegach. Światło emitowane przez lampę jest całkowicie bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Wstępnym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. Następnie za pomocą specjalistycznego wzornika ustala się barwę zębów przed wybielaniem. Po wykonaniu wstępnych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Istotne jest też właściwe dobranie odczynu żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny efektywnie redukując przebarwienia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o piętnaście odcieni, efekty są więc niesamowite i utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej ok. 7 dni. Osobom, które z powodu przeciwwskazań nie mogą stosować lampy BEYOND poleca się wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.