Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Skieruj się tu jeśli interesujesz się marką Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało albo skupić się na konkretnej jego części. Wykorzystanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednak pacjenci chcą korzystać z urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie całego kraju.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]