Najlepsze oczyszczacze powietrza – oddychaj pełną piersią

Najlepsze oczyszczacze powietrza – oddychaj pełną piersią

Mieszkańcy miast stopniowo nabierają świadomości, jakże istotne dla zdrowia i samopoczucia jest utrzymanie czystości powietrza. Wraz z powietrzem wprowadzamy do organizmu różnego typu zanieczyszczenia przemysłowe i alergeny: pyłki kwiatów, sadzę, roztocza, spaliny pojazdów czy wirusy i mikroorganizmy. Jak zatem wykonać oczyszczanie powietrza w mieszkaniu lub miejscu pracy?

Oczyszczacz powietrza – jak wiele zanieczyszczeń usunie?

Dzisiaj najlepszym wyjściem jest nabycie do mieszkania oczyszczacza powietrza. To urządzenie poradzi sobie zarówno z kurzami, jak i z zanieczyszczeniami biologicznymi i cząsteczkowymi. Efektywność oczyszczaczy powietrza mierzy się definiując najmniejszą wielkość cząsteczki zanieczyszczenia, która będzie zatrzymana w ich filtrze. Urządzenia o wysokiej wydajności, wyposażone w tzw. filtry HEPA, wyłapują niemalże 100% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrometra. Jednak oczyszczanie powietrza z właściwym urządzeniem może być jeszcze skuteczniejsze.

Przetestuj oczyszczacz powietrza Airdog

Innowacyjne oczyszczacze powietrza Airdog działają w oparciu o opatentowaną technologię Ionic Wind Technology, która gwarantuje najwyższy poziom filtracji. Wychwytują one nawet cząstki o rozmiarze 0,0145 mikronów, co usuwa pyły zawieszone PM2.5 oraz PM10, dym tytoniowy czy sadzę. Model Airdog X5 efektywnie i szybko zatrzymuje także wirusa grypy, co zaświadczają przeprowadzone badania. Przewagą oczyszczaczy powietrza Airdog jest ich budowa, przyczyniająca się do redukcji wydatków związanych z eksploatacją. Nie ma konieczności okresowej wymiany jednorazowych, wykonanych z papieru filtrów HEPA – filtr wstępny i kasetę filtracyjną można umyć, zaś jonizator plazmowy wystarczy wyczyścić na sucho gąbką. Te oczyszczacze powietrza działają cicho, są łatwe w obsłudze oraz energooszczędne.