Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Na http://tinyurl.com/yc57ovnl znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Zobacz jak przebiega wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat para się produkcją aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata doświadczeń w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie podniesienie jakości życia osób cierpiących na różne schorzenia. Pełny aparat jest złożony z 6 części stymulujących i 2 nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki rozdzieleniu aparatu na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do składu aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a następnie dokładnie sprawdzane przed skierowaniem do sprzedaży.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]