Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Podczas pracy w pozycji siedzącej często odczuwamy odrętwienie szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]