Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Skorzystaj z porad polskiego psychologa w UK. Skieruj się tutaj.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie poczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną przez Brexit fala emigracji wyhamowała, jednak ciągle nie brakuje ludzi skorych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy ogrom utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu problemami się upora?

Pobyt na emigracji oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego kraju, mogą generować mnóstwo komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą także trudności ze znalezieniem pracy czy nawiązaniem znajomości ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu bardzo ciężko jest zapanować bez pomocy psychologa. W związku z tym nie wolno bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie sesji będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać swoich kłopotów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339