Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Na polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/ odnajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zauważył, że zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło również sen testującego, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także wysoka jakość wykonania, jego estetyka, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]