Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej w temacie marki Vitberg na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu szyi, nóg oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]