Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Kliknij w to miejsce po więcej informacji o marce Vitberg

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami polskiego producenta

Urządzenie RAM Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: szwalnię, dział elektroniki, wykrawalnię i montownię. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddawane są wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]