Wywiad „INN:Poland” z producentem urządzeń Vitberg

Wywiad „INN:Poland” z producentem urządzeń Vitberg

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem rozwija swoją ofertę.

Zestawy marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Wibroterapia może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jednak mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie kraju, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Średnio c trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. to dla nich marka Vitberg wciąż pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]