Obóz tenisowy

Obóz tenisowy

Jeśli ciekawi Cię aktualna oferta obozu tenisowego, wejdź na https://www.teniskrakow.pl/

Wakacje to okres, który możesz spędzić w salonie, oglądając kolejne programy w telewizji. Można też spędzić je w sposób aktywny. Ciekawą możliwością spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – aktywnie i fascynująco

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Przeważnie zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach po dwie h treningu co dzień. Oprócz tego, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego typu zabawach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie kilkugodzinnego rajdu można zobaczyć lokalną przyrodę.

Dokąd na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto sądzi, że udane wakacje to wyjazdy zagraniczne. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ciekawie może być w nad polskim morzem. Właśnie tam organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – dla kogo?

Obozy tenisowe adresowane są głównie do młodzieży. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieciaki. Na rynku znajdziesz również oferty dla rodziców z dziećmi.

Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]