Designerskie meble – jakość i wykończenie na najwyższym poziomie

Designerskie meble – jakość i wykończenie na najwyższym poziomie

Sprawdź, gdzie zamówić meble designerskie w Warszawie, wejdź na stfurniture.com/sklep/.

Mieszkania i styl, w jakim je urządzamy, może dużo zdradzić o naszej osobowości, wyczuciu estetyki, a także o tym, jak postrzegamy wygodę. Klientów już nie satysfakcjonuje propozycja popularnych meblarskich sieciówek, w których można się zaopatrzyć w meble, sporządzane w setkach tysięcy egzemplarzy, jednakowe dla klientów z Polski, jak i z Europy. Z tego powodu wypatrujemy mebli, które nie tylko będą w pełni funkcjonalne, ale też będą uzewnętrzniać nasz indywidualizm. To właśnie oferuje polskie studio projektowe Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – wyróżniane meble z drewna

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od prawie dekady i jej sercem jest duet projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim doświadczeniem. Aczkolwiek oryginalne meble wytwarzane przez studio STF to rezultat drobiazgowej pracy pokaźnej ekipy, składającej się z zawodowych technologów, konstruktorów i rzemieślników. Firma Swallow’s Tail z wielką troską podchodzi do procedury wytwarzania nowych linii produktów, oddając poszczególnym fazom – od roboczego szkicu, przez zarys konstrukcji, aż po wybór drewna najwyższej jakości – maksimum pasji. To niezwykłe dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych projektów powoduje, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się w zasadzie doskonałym wykończeniem. Nie jest więc zaskoczeniem, że meble studia Swallow’s Tail Furniture uhonorowano mnóstwem wyróżnień branżowych i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (przykładowo w Paryżu, we Frankfurcie oraz w Łodzi).

Gdzie kupić designerskie meble z litego drewna studia STF?

Wszystkie meble Swallow’s Tail Furniture, również designerskie meble dla dzieci, można nabyć bezpośrednio na stronie internetowej studia. Nie licząc funkcjonalnych stolików kawowych, stołów do kuchni i biurek, ten producent mebli drewnianych oferuje też ławki, krzesła oraz komody, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. tealighty oraz ramy luster). Co istotne, należność za meble Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na wygodne raty. Nowoczesne meble studia STF można nabyć też w salonach meblowych w Europie (między innymi we Francji czy w Niemczech) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Lublinie, w Poznaniu czy w Gdańsku).

Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]