Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o automatycznym księgowaniem przelewów, odnajdziesz na https://flobo.io.

Właściciele przedsiębiorstw bezustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują zaledwie 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, podmiotów oferujących usługi i hoteli

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, tym samym doskonale sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]