Kredyty dla firm – jak go uzyskać?

Kredyty dla firm – jak go uzyskać?

Jeśli prowadzisz firmę, na pewno przechodziłeś trudniejsze chwile pod kątem finansowym. Klienci, którzy spóźniają się z opłaceniem faktury lub nieprzewidziane wydatki na rozwój działań – problemów może być wiele. Remedium może kredyt na działalność gospodarczą.

Rodzaje kredytów dla firm

Funkcjonuje wiele metod na wsparcie działalności przedsiębiorstwa. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm okaże się zbawiennym zastrzykiem pieniężnym podczas gorszego momentu działalności. Przy wyborze odpowiedniego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do naszego modelu biznesowego. Na przykład jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie KPiR lub ryczałtu, powinniśmy odszukać taką ofertę, która akceptuje powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicieli firm otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby włączyć się do grona zadowolonych kredytobiorców, najlepiej skonsultować się z rzetelnym doradcą kredytowym, który zna wszystkie obecne na rynku oferty i będzie w stanie znaleźć tę najkorzystniejszą. Będzie on pomocny również w sytuacji, gdy chcesz uniknąć sięgnięcia przez bank do rejestrów BIG i KRD.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeśli bank odmówił Ci pożyczki z uwagi na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku funkcjonują oferty banków, kierowane do raczkujących firm. Niektóre z nich są dostępne także dla firm, które ledwo co założone! Tutaj jednak znowu konieczna będzie konsultacja z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszych dni po zarejestrowaniu firmy.