Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Skieruj się tu jeśli interesuje Cię Kraków architekt

Biuro architektoniczne świadczy rozległy wachlarz usług – realizuje marzenia osób, które chcą zamieszkać w praktycznym i wygodnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie kontroluje zaawansowanie robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odnowę domu bądź proponuje aranżację już wybudowanych mieszkań.

W czym wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię ciekawe, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle pozostałych budowli w mieście? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie ergonomiczny, a w tym samym czasie komfortowy? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z najświeższymi nurtami w projektowaniu przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

W portfolio posiadamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych czy aranżacji mieszkań. Przykładowe realizacje obejmują między innymi żłobki, obiekty rekreacyjne, pensjonaty czy kawiarnie. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też rozplanować funkcjonalne i obszerne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]