Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer. Rzetelną pomoc profesjonalistów w tej dziedzinie otrzymasz na http://tinyurl.com/y2jjy9jw

Wnętrza 3D to najlepszy sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które zamierzają np. wynająć. Dla wielu klientów opcja zobaczenia takiego lokalu przed wyborem konkretnej oferty jest bardzo istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o sporą ilość fotografii model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W takim modelu widzimy plan wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można także wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż prócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hostelu czy siedziby przedsiębiorstwa, możemy przerzucić się jednym kliknięciem myszki do dowolnego wnętrza, a potem przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przemieszczać się do innych wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Gdzie warto udostępnić wirtualny spacer VR?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo pokazać klientom konkretny budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można zastosować do zaprezentowania hostelu, baru czy pracowni, jak również w prosty sposób zademonstrować znacznemu gronu odbiorców wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, w celu sprzedaży posiadłości, żeby ewentualni nabywcy byli w stanie rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto zamówić z kilku przyczyna. Najważniejszy z nich to opcja opublikowania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie internetowej lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość przekonania klientado zamówienia naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę będą mieć do niej o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to także wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — należy po prostu powierzyć jego przygotowanie wykwalifikowany fotografowi.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]