Busy do Belgii w ofercie door-to-door

Busy do Belgii w ofercie door-to-door

Belgia od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach państw najczęściej odwiedzanych przez Polaków. Wyjeżdżają oni tam zarówno w celach zarobkowych, jak i czysto krajoznawczych. Miasta takie jak Gandawa, Bruksela, Brugia czy Antwerpia zachęcają do ich zwiedzenia i dla wielu z nas wybierane są za cel urlopowych podróży. Polskie i belgijskie miasta są ze sobą całkiem dobrze skomunikowane. Podróżni mogą przebierać wśród wielu środków transportu. Który z nich jest najdogodniejszy – busy do Belgii, autokary czy samoloty?

Jak dotrzeć do Belgii?

Dla osób, dla których najważniejszy jest jak najkrótszy czas podróży, naturalnym wyborem jest samolot. Lot bez przesiadek do Brukseli mają w swoim rozkładzie dwa polskie porty – Okęcie oraz Modlin. Decydując się na to rozwiązanie, musimy niestety być gotowi na koszty rzędu nawet tysiąca złotych, a także na konieczność załatwienia przejazdu z Brukseli do miejsca docelowego. Niewiele więcej miast obsługują przewoźnicy autokarowi, jednakże i w ich przypadku nie można liczyć na to, iż zawsze zawiozą nas do mniejszych miasteczek.

Wygodne busy do Belgii

Jak ustrzec się tych problemów? Planując podróż, warto wybrać na busy do Belgii. Firmy transportowe oferują tranzyty w formule door-to-door. Oznacza to, że kierowca odbierze podróżnego z dowolnego miejsca pokrywającego się z trasą busa (lub w jej pobliżu), a już w Belgii zawiezie go bezpośrednio pod wskazaną lokalizację (na przykład do motelu). Busy obsługujące europejskie trasy są zwykle bardzo dobrze wyposażone, zapewniając podróżnym całkowitą wygodę. Ci do swojej dyspozycji mają między innymi komfortowe fotele, dostęp do internetu oraz klimatyzację.