Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Dowiedz się więcej o cateringu imprezowym - skieruj się w to miejsce.

Letnie miesiące obfitują w niesłychanie popularne ostatnio imprezy na świeżym powietrzu oraz pikniki firmowe, ale właściwie co rusz w przeróżnych miastach w Polsce mają miejsce benefisy, gale czy konferencje. Takie eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – kluczowa jest całość oprawy

Wybrałeś już miejsce, w którym wyprawisz piknik albo zamówiłeś salę na event? Pierwszy etap za Tobą! Teraz należy zadbać o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia smakowitych trunków, gorących potraw oraz przekąsek. Pamiętaj, że w przypadku ważnych gal nie godzi się postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i być przekonanym, iż zaproszeni goście obsłużą się sami. Cała oprawa wydarzenia ma znaczenie – wygodny rozkład stołów, stylowe akcenty dekoracyjne, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia będą też pod wrażeniem, jeśli dania będą ułożone na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Czy opłaca się skorzystać z usług cateringu imprezowego?

Plusem zlecenia oferty cateringu imprezowego jest z pewnością to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przyrządzi zachwycające dania, ale też drobiazgowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i napoje będą przywiezione w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju okazją, by doświadczyć z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. Podczas ustalania szczegółów zlecenia podpowie ona, jakie napoje, potrawy i zakąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]