Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Tu znajdziesz aktualną ofertę przyjęcia ślubnego.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – zwróć uwagę na jej odległość od kościoła oraz pojemność

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę istotnych czynników. Na początek musi ustalić liczbę uczestników zabawy, by mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, aby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy dojazd do niego będzie prosty. Jeżeli na uroczystość zaproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, powinno się poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, przygotowanie menu i udekorowanie sali. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad stu gości

Młode pary z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ponad stu gości. Wesele można zorganizować również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa więc dłużej aniżeli 30 minut.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]