Nie tylko wesela – o usłudze cateringu okolicznościowego

Nie tylko wesela – o usłudze cateringu okolicznościowego

Potrzebujesz sprawdzić, jak zamówić catering okolicznościowy? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to spora grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też uraczyć ich wybornymi napojami i przekąskami. Możesz postarać się naszykować je samemu, jednakże przy większej liczbie biesiadników trudno jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Na dodatek to twoje święto i pragniesz się nim cieszyć, a nie służyć za kelnera bądź kryć się w kuchni. Z tego powodu przygotowanie menu na rodzinne imprezy rekomendujemy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa lokalu nie jest obecnie konieczne

Kiedy wymienia się cateringu większość osób myśli wpierw o imprezach firmowych albo cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie ogromnej liczbie biesiadników dopuszczała ona możliwość skorzystania z fachowego wsparcia w tym zakresie. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie proponowały obsługi niewielkich rodzinnych imprez, a często nawet tych większych, jeżeli nie wiązało się to z wynajęciem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy skorzystamy z opcji wynajęcia lokalu czy postanowimy zorganizować event we własnym domu bądź ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce wspaniale prezentujące się dania.

Menu dostosowane do wizji klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą skrojoną na dowolne rodzinne wydarzenie. Doświadczeni kucharze bez problemu zaplanują jadłospis współbrzmiące ze stylem imprezy, nieważne czy zamawiasz catering na imieniny, na chrzciny lub na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa komersów, półmetków oraz studniówek. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę polecamy wybrać taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do wymagań i budżetu zamawiającego, a także wszechstronnie obsłużyć event, między innymi oferując pomoc w udekorowaniu i ułożeniu stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]