Nowoczesna firma w Street View

Nowoczesna firma w Street View

firma w streetview Kraków

Google Street View to najbardziej użyteczne rozwiązanie internetowe współczesnego świata. Ułatwia zwiedzanie egzotycznych państw i wielkich ośrodków miejskich bez podnoszenia się z kanapy – dzięki pomocy przeglądarki Google. Z technologii Street View mogą skorzystać także firmy na terenie całego kraju (na przykład w Krakowie czy Poznaniu).

Zaciekaw konsumentów wizytówką firmy w Street View

Nowoczesność usługi Street View to niewątpliwie umożliwienie użytkownikom z różnych krajów oglądania nieznanych państw oraz zabytków. Wystarczy wpisać w Google Maps precyzyjny adres, a naszym oczom ukażą się szerokokątne fotki z żądanej miejscowości lub regionu. Wydaje się, jakbyśmy wyszli na wirtualny spacer, chodząc po wybranych uliczkach. Firma lub korporacja może posługiwać się Street View pokazując odbiorcom zdjęcia swojego wnętrza. Ma to wielkie znaczenie w szczególności w przypadku firm usługowych. Street View to świetny impuls przyciągający ewentualnych klientów.

Firma w Street View to nowe perspektywy dla biznesu

Idea firmy w Street View jest sprzężona z usługą Google Maps, z której nierzadko korzystają internauci szperając po sieci w poszukiwaniu informacji o najbliższych pubach, salonach kosmetycznych czy urzędach. Aplikacje te są rzecz jasna przystosowane do urządzeń przenośnych. Trzeba jednak podkreślić wagę dobrej jakości fotografii, zamieszczonych w tej wizytówce on-line, bo to powoduje, że konsumenci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc chcemy wykorzystać tę usługę, zatrudnijmy profesjonalnego fotografa.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]