Optymalizacja stron firmowych i nie tylko

Optymalizacja stron firmowych i nie tylko

Zamów optymalizację

Zapłaciłeś fortunę za swoją witrynę internetową, a ta nie zdobywa kolejnych kontrahentów? Jest doskonale zaprogramowana oraz wyposażona w najnowsze technologie, jednak klientów wcale nie jest więcej? Licznik odwiedzin stoi w miejscu pomimo intensywnych działań? Najpewniej powodów należy szukać w małej widoczności w internecie. Klienci zwykle używają Google – dobry biznesmen musi więc zadbać o to, żeby witrynę jego przedsiębiorstwa użytkownicy wyszukali bez dużych trudności. Jak to zrobić? Należy zacząć od samej strony, modyfikując ją z myślą o wytycznych internetowego giganta – Google.

Reguły optymalizacji stron

Optymalizacja strony to wszystkie modyfikacje polegające na dostosowaniu strony do wymogów wyszukiwarki. Są to zarówno modyfikacje kodu strony, jak i uzupełnienie jej odpowiednim contentem. Okazuje się to szczególnie ważne z uwagi na to, że roboty Google klasyfikują strony w myśl odgórnie określonych algorytmów – ważne jest między innymi semantyczne użycie znaczników w kodzie oraz nasycenie słów kluczowych.

Optymalizacja stron – komu zlecić?

Optymalizacja stron to działanie wymagające sporej wiedzy o stale modyfikowanych wytycznych internetowego giganta – dlatego również kiepskim pomysłem okaże się samodzielne modyfikowanie kodu korzystając z dostępnych w internecie tutoriali. Znacznie słuszniej zrobimy powierzając to wyspecjalizowanej agencji SEO i rozpatrując to jako inwestycję – zyski notowane przez nasze przedsiębiorstwo mogą zwiększyć się nawet po paru tygodniach od wykonania optymalizacji.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]