Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Co powinieneś wiedzieć o Kraków Balice parking?

Latanie jest popularnym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]