Pokoje w Gdyni – wybrać hotel czy pensjonat?

Pokoje w Gdyni – wybrać hotel czy pensjonat?

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miejscowości na Pomorzu – z niewielkiej rybackiej wsi założonej w latach dwudziestych XX wieku szybko przekształciło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chciałbyś spędzić wczasy w Trójmieście? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów punktów w Gdyni. Zwiedzających przyciągają m.in. muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W trakcie wczasów w Gdyni warto także pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z pociechami dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz wyskoczyć na kilka dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje mieszkania i apartamenty do wynajęcia, sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Pokoje gościnne w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne zapewniają wynajmującym prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z osobną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, odtwarzaczem DVD, jak również deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym atrakcji. Pokoje w wersji bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i pyszne posiłki w atrakcyjnej cenie.