Poznaj polskiego producenta zabudów samochodowych

Poznaj polskiego producenta zabudów samochodowych

Sektor transportu wciąż się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na eksport i import. Z tej przyczyny wymaga także bardziej innowacyjnych rozwiązań, szczególnie tych związanych z modernizacją procesów przewozu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na potrzeby nieustannie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –BDF, kubaturowe i solo

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe), solo (przykładowo z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. W produkcji stosowane są tylko materiały najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych dostawców. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia spółce Gniotpol Trailers przygotowanie coraz to lepszych rozwiązań na najwyższym poziomie, co potwierdza między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych z myślą o transporcie wyjątkowo trudnych ładunków.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w Malni oraz w paru autoryzowanych punktach), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy wykonywane są na obszarze całej Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o zabezpieczenie konsumentów, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do naczep spółki są zawsze dostępne, co zmniejsza czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w znacznym stopniu przyspiesza to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.