Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków

Powszechność internetu oraz łatwość użycia go do znalezienia potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, iż każda marka chce aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych firm, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze bądź nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie albo w Szczecinie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla drobnych przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów czy też usług korzystają z reguły z fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “restauracja bliskowschodnia kraków”, “sklep z oponami kraków” lub “wizażystka kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. przez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad 10 lat. W trakcie tych lat dogłębnie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę contentu, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować codziennie efekty pozycjonowania.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]