Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering na dowóz.

Kiedy planujesz wystawny event firmowy czy prywatny, na który zapraszasz znaczną ilość uczestników, prawdopodobnie nie będziesz mógł na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując małe przekąski oraz napoje w hipermarkecie – ważne imprezy zwykle potrzebują należytej oprawy też w obszarze dań. Wtedy nie przystoi rozstawić na stolikach osób zaproszonych samych ciasta oraz oranżady. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Typy usług cateringowych

Profesjonalne firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na wesela, urodziny lub chrzty, catering dla firm i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są starannie dostosowane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego znacząco różnią się od siebie np. ceną i typem posiłków oferowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej powinno się pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie komunikować własne oczekiwania, a zarazem być też otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja eventów rozmaitego rodzaju to codzienność, a doświadczenie zdobyte w tej branży sprawia, iż może on znaleźć rozwiązania, które przypadną do gustu ogółu gości.

Usługi cateringowe – oszałamiające posiłki i doświadczona kadra kelnerska

Przygotowanie posiłków już dla niewielkiej liczby gości może stać się dużym problemem, głównie wówczas, gdy musimy zrobić to samemu. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na organizację pozostałych ważnych elementów eventu. Jest to też sposobność poczęstowania gości wyjątkowymi posiłkami przygotowanymi przez zawodowych szefów kuchni. Warto przy tym podkreślić, że ważną cechą potraw oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale również ich prezentacja na stole. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają też własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]