Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Odszukaj fachowców, którzy sporządzą spacer Google

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to ciekawy element, który warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Czy opłaca się aktywować wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www opublikujemy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można też pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet dentystyczny czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]