Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Przyjęcia okolicznościowe Kraków - ta niezwykła oferta Was zadowoli.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Ale ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to też komunie, „osiemnastki” oraz ceremonie chrztu. Kiedy wykaz gości jest bardzo długi, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas pozostaje nam zamówić odpowiednią salę.

Jak wybierać miejsce na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. imieniny lub osiemnastka, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei imprezy, w których dużą część uczestników będą stanowić najmłodsi, między innymi chrzciny bądź komunie, rekomenduje się wyprawić w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się za szybko sytuacją i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski serwowane uczestnikom także wypada dobrać do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o dobre potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskich salach lub w ogrodzie

Zamówienie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, lecz niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w nieomal dworskim stylu odbywają się tu komunie, chrzty oraz – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić nawet do 130 osób. Natomiast jeżeli impreza ma być zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści mniej więcej 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia i dekoracji stolików, poprzez dostarczenia dań, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]