Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Na www.fotografsv.pl dowiesz się jak skorzystać ze wsparcia fotografa Google

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie należy zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania zdjęć, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby pozyskać certyfikat jest obowiązany opublikować co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy postawić na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące wykonywania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Jak szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może dodatkowo legitymować się szczególnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]