Serwis iPhone – gdzie szybko wymienić baterię lub szybkę w telefonie?

Serwis iPhone – gdzie szybko wymienić baterię lub szybkę w telefonie?

Sprawdź, jak zamówić wymianę baterii iPhone w Warszawie.

Laptopy, tablety i smartfony są dzisiaj nierozłącznym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, toteż nabywając te akcesoria na ogół wybieramy te godne zaufania. Taką renomą szczycą się od wielu lat urządzenia marki Apple, które pomimo bardzo wysokiej ceny w porównaniu do produktów podobnych firm, każdego roku pozyskują sobie miliony kolejnych nabywców. Jednak nawet telefon wysokiej jakości może stracić swoje właściwości lub uleć uszkodzeniu w rezultacie intensywnego użytkowania. Co nie oznacza, iż od razu trzeba wymienić go na nowy – wystarczy przecież przynieść go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – jakie usługi realizuje?

Kto używał produktów Apple przekonał się, że sprzęt ten działają bez szwanku bardzo długo, ale nawet one nie oprą się zniszczeniom, które wynikają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień przyjmuje zlecenia na wymianę baterii, która po latach słabo się ładuje, wymianę szybki przedniej i tylnej, rozbitych w wyniku silnego uderzenia w urządzenie czy wymianę pozostałych małych elementów jak niedziałający przycisk głośności bądź zepsuty układ U2. Nasi specjaliści pomogą również w razie zamoczenia smartfona czy potrzeby odzyskania z niego utraconych danych.

Kiedy wygaśnie gwarancja korzystaj z usług Serwis Apple Warszawa

Dopóki iPhone posiada obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez trudu dokonamy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Przeszkody zaczynają się po wygaśnięciu gwarancji, bo likwidacja nawet niedużych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość pokaźne koszty, które nie wszyscy mogą ponieść. Całe szczęście na obszarze naszego kraju, przeważnie w sporych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w od ręki są w stanie wykonać naprawę telefonów tej firmy zarówno starszej, jak i nowszej generacji, dostępnych na rynku na przestrzeni minionych dziesięciu lat, a więc:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S i 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XS i XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości dostarczyć smartfona do punktu osobiście, szukaj ekspertów, którzy przyjmują zlecenia serwisu iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim usługodawcą jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555